O nás

V Alianci považujeme inovaci za živou vodu podnikání. Soubor našich odborností pomáhá firmám inovace lépe uchopit a následně uspět. Spojuje nás ochota pomáhat druhým a přesvědčení, že sladěný tým odborníků je nejlepším předpokladem k nižším nákladům, k prosperitě a vyšší konkurenceschopnosti. Výhodou Aliance je vzájemná spolupráce a sladěnost, která se promítá do lepších služeb. Výsledkem je efektivní pomoc menším a středním firmám, které potřebují inovaci správně uchopit, realizovat, měřit a rozvíjet.

Miroslav Kohout

Central Business Network

Najdeme vám takové partnery, díky kterým podpoříte váš byznys a ušetříte náklady. Stavíme na zkušenostech a na myšlence, že Budoucnost je ve spolupráci….i ta vaše.

Jan Rechnovský

Jan Rechnovský

Perfectia

Tvoříme, optimalizujeme a automatizujeme firemní procesy našich klientů. Pomaháme implementovat firemní systémy jako CRM, DMS nebo MIS. Školíme stávající obchodní managery a týmy v unikátní prodejní metodice. Hledáme profesionály na trhu práce pomocí vlastní metodiky výběrových řízení.

Jan Löffelmann

Jan Löffelmann

Eldat

Obsah je nejdůležitější součást vašeho webu a ne nadarmo se říká, že obsah je král. Když vaši zákazníci najdou na vašem webu snadno a rychle to co hledají, stanete se brzy jejich jedinou a automatickou volbou. Obsah se tak stává základním kamenem nejefektivnějšího způsobu prodeje – obsahového marketingu.

Petr Novák

Petr Novák

Business systems

Svým klientům z oblasti bankovnictví, zdravotnictví, energetiky, telekomunikací, cestovního ruchu, leteckého průmyslu i výrobním či obchodním společnostem zajišťuje tvorbu a provoz informačních systémů. Pracuje metodou agilního programování, což zajišťuje rychlou dodávku systému, možnost změn v průběhu vývoje a dodržení smluvních termínů i cen.

Petr Myšák

Petr Myšák

Next Vision

Digitální marketing je dnes nedílnou součástí propagace každé firmy. 90% zákazníků dnes nakupuje nebo hledá firmy online. Pojďte digitální marketing dělat opravdu efektivně s Next Vision. Pochopíme váš byznys, odhalíme poklady ve vašich datech, navrhneme ziskové webové stránky s vysokým konverzním poměrem a nasadíme chytré nástroje pro přivádění cílené poptávky. Získáte dobře namazaný stroj na peníze. 

Milan Bobek

Milan Bobek

For Business Excellence

Předpokladem inovativnosti je otevřená osobnost a tvořivý tým. S pomocí osobního kouče nebo skupinového moderátora odhalíte, jak na tom jste a kudy pro vás vede cesta dál.

Jana Hamanová

Jana Hamanová

SC&C

Jsme agentura pro marketingový výzkum. To znamená, že se ptáme a zjišťujeme názory reálných lidí (v rámci B2C a také B2B), využíváme veřejná data a statistiky, analyzujeme a prezentujeme závěry, které na základě posbíraných informací vytvoříme. Pokud chcete inovovat anebo už inovaci máte, tak je třeba ji podrobit oponentuře trhu (vnějšího i vnitřního) a s tím Vám pomůžeme.

Josef Končický

Josef Končický

IBPM

Pomáháme firmám, které chtějí ovládnout procesní řízení. Máme know-how, zkušenosti a víme, jak dosáhnout reálných výsledků. Držíme se jednoduchých kroků, které nám umožňují porozumět potřebám našich zákazníků, budovat vzájemnou důvěru a hledat jednoduchá řešení s reálným přínosem. Vyvinuli jsme vlastní řešení na podporu procesního řízení – webový portál, který popisuje jak fungujete a řeší nejčastější otázky ve firmě. Richtig! nejenom vyvíjíme a udržujeme, ale také dodáváme našim zákazníkům a pomáháme s jeho zavedením.

Stanislav Mašek

Stanislav Mašek

AZ Legal

AZ LEGAL. Víc než jen advokáti. Právní služby poskytujeme jinak. Klademe důraz na pochopení celkového konceptu businessu klienta. Odhalujeme rizika a aplikujeme taková opatření, aby nedošlo k jejich naplnění. Dbáme na individuální přístup, kvalitu služeb, rychlost dodání, flexibilitu a v neposlední řadě také přijatelnou cenu. Za klienta řešíme veškeré právní záležitosti, aby měl čas se plně věnovat rozvoji svého podnikání.